حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

اخبار

قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - MAX یک جوشکار لیزری دستی جدید را منتشر کرد

MAX یک جوشکار لیزری دستی جدید را منتشر کرد

January 6, 2023

 

Maxphotonics از تجربه کاربر شروع می شود، بر اساس فناوری پیشرفته لیزر، طراحی محصول را نوآوری می کند، مخزن آب را حذف می کند و راه حل فناوری انتقال حرارتی هوشمند تغییر فاز را اتخاذ می کند.وزن کل دستگاه کمتر از 38 کیلوگرم و حجم آن کمتر از 0.1 متر مکعب است..

 

مشعل جوش دستی با یکپارچگی بالا که خود توسعه یافته است از رابط QCS هماهنگ استفاده می کند که اندازه و وزن مشعل جوشکاری را تا حد زیادی کاهش می دهد.فقط 680 گرم است.طراحی نوری کاملاً با سر خروجی QCS با راندمان انتقال بالا و تولید حرارت کم مطابقت دارد.طراحی مشعل ارگونومیک، راحت برای در دست گرفتن و آسان برای کار است.علاوه بر این، مشعل دارای عملکرد نوسان لیزری داخلی برای جوشکاری درز گسترده است.

 

A1SE40 از قطر هسته فیبر 20μm استفاده می کند، در حالی که بازار فعلی معمولا از قطر هسته فیبر 50μm/100μm استفاده می کند.تحت همین قدرت، قطر هسته فیبر 20 میکرومتر دارای کیفیت پرتو بهتر، چگالی انرژی بالاتر و نفوذ فلز قوی تر است.سرعت جوش سریعتر است (همان مواد، ضخامت یکسان و فرآیند مشابه، سرعت جوش 4-10 برابر روش جوشکاری سنتی است) و عملکرد جوش قوی تر و پایدارتر است.اثر جوش خوب است.

 

نسل جدیدی از جوشکاری لیزری دستی، با استفاده از صفحه نمایش لمسی LED درجه صنعتی 7 اینچی، سیستم عامل هوشمند، پشتیبانی از حالت عملیات ساده، یادگیری آسان، عملکرد ساده و سریع.برای تازه کارها، جوشکاری را می توان تنها در 30 دقیقه آموزش به کار گرفت و در هزینه های آموزشی و تولید صرفه جویی کرد.

 

تکنولوژی لیزر بالغ و پایدار و سیستم کنترل لیزری، کنترل دقیق لیزر و کیفیت پرتو پایدار.در مقایسه با روش جوشکاری سنتی، نسل جدید جوش لیزری دستی، درز جوش در یک زمان شکل می‌گیرد و زیبا می‌شود و درز جوش ثابت اساساً می‌تواند از سنگ‌زنی و پرداخت بعدی جلوگیری کند، که هزینه‌های زمانی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. جوشکار و شرکت

 

پارامترهای فرآیند مواد مختلفی مانند فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم، برنج، ضخامت های مختلف 1mm ~ 4mm، جوشکاری خیاطی، جوشکاری فیله داخلی، جوش خارجی، جوشکاری جوشکاری، جوشکاری بخیه و سایر فرآیندهای جوشکاری را پوشش می دهد. با توجه به نیازهای خود، انتخاب دقیق پارامترهای فرآیند برای دستیابی به جوشکاری با کیفیت بالا.

 

جوشکاری لیزری دستی متعلق به لیزرهای کلاس IV است.برای اطمینان از عملکرد ایمن تجهیزات، حفاظت ایمنی همه جانبه مورد نیاز است.محصولات A1SE40 گواهینامه بین المللی ISO9001 و گواهینامه CE و گواهینامه PDA شرکت های BACL و SGS را دریافت کرده اند که ایمن، قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند.

· تشخیص فشار هوا و هشدار ایمنی محافظ

· کلید دکمه تفنگ جوش

· سوئیچ لیزری CNC

· قفل امنیتی LOOP

· چراغ هشدار

· دکمه توقف اضطراری، کلید برق لیزر

 

این محصول بسیار یکپارچه است، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، بدون نیاز به اضافه کردن آب، ضد یخ، بدون موتور حرارتی، صرفه جویی در زمان و کار، و قدرت کل دستگاه در مقایسه با جوش لیزری با آب خنک، 1 کیلووات ساعت در ساعت صرفه جویی می کند.