حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

دستگاه جوش لیزری فیبر

دستگاه جوش لیزر فیبر با قدرت لیزر متفاوت

قیمت دریافت کنید
کیفیت دستگاه جوش لیزری فیبر سرویس
خانه - خدمات - دستگاه جوش لیزری فیبر

دستگاه جوش لیزری فیبر

  • جوشکار لیزر فیبر

    کیفیت دستگاه جوش لیزری فیبر سرویس

    دستگاه جوش لیزر فیبر از یک منبع لیزر فیبر پیوسته استفاده می کند، با عمر طولانی تا 100000 ساعت.سر لیزر از طراحی خنک‌شده با آب استفاده می‌کند، در حین جوشکاری بیش از حد گرم نمی‌شود، قطر کوچک است و به راحتی در دست نگه داشته می‌شود.فرآیند جوشکاری لیزری هدایت حرارتی است، یعنی تابش لیزر سطح قطعه کار را گرم می کند و گرمای سطح از طریق رسانش حرارتی به داخل پخش می شود و قطعه کار را با کنترل عرض، انرژی، قدرت پیک و تکرار فرکانس پالس لیزر ذوب می کند. برای تشکیل حوضچه مذاب خاصبه دلیل مزیت منحصر به فرد آن، در فرآیند جواهرات طلا و نقره و جوشکاری قطعات کوچک و کوچک کاربرد فراوانی دارد.

    نقل قول رایگان

امکانات

1. محدوده جوش گسترده: سر جوش دستی مجهز به فیبر نوری اصلی 5-10 متری است که بر محدودیت فضای میز کار غلبه می کند و می تواند در خارج از منزل و جوشکاری از راه دور جوش داده شود.

2. راحت و انعطاف پذیر برای استفاده: مجهز به قرقره های متحرک است که در دست گرفتن راحت است و می تواند ایستگاه را در هر زمان تنظیم کند.رایگان و انعطاف پذیر است و برای سناریوهای مختلف محیط کار مناسب است.

3. روش های جوشکاری چندگانه: جوشکاری در هر زاویه ای قابل تحقق است: جوشکاری همپوشانی، جوش لب به لب، جوشکاری عمودی، جوشکاری فیله صاف، جوشکاری فیله داخلی، جوشکاری فیله خارجی و غیره، و می تواند قطعات کار پیچیده پیچیده و قطعات کار بزرگ را جوش دهد. با اشکال نامنظم
4. اثر جوش خوب: جوش لیزری چگالی انرژی بالاتری دارد و می تواند به نتایج جوشکاری بهتری دست یابد.ناحیه جوش تاثیر حرارت کمی دارد، به راحتی تغییر شکل نمی دهد، سیاه می شود و دارای آثاری در پشت است.عمق جوش زیاد است، ذوب کافی است و محکم و قابل اعتماد است.
5. درز جوش نیازی به پولیش ندارد: بعد از جوشکاری صاف و بدون فلس ماهی، زیبا و بدون اسکار و مراحل پولیش کمتر.

6. جوشکاری بدون مواد مصرفی: دستگاه جوش لیزری دستی می تواند به راحتی جوشکاری را تکمیل کند و هزینه مواد در تولید و پردازش را کاهش دهد.

7. با هشدارهای ایمنی متعدد، پس از برداشتن قطعه کار، نور به طور خودکار قفل می شود و ایمنی بالا است.

کاربرد
به خصوص برای جوشکاری فلزات طراحی شده است.
به طور گسترده در هوانوردی، هوا فضا، کالاهای ورزشی، تجهیزات پزشکی، دندان مصنوعی آلومینیومی، ابزار دقیق، ماشین‌کاری، خودروسازی و سایر صنایع استفاده می‌شود.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.