حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

دستگاه برش لیزری فلزات

دستگاه های برش لیزر با توان لیزری مختلف و میز کار

قیمت دریافت کنید
کیفیت دستگاه برش لیزری فلزات سرویس
خانه - خدمات - دستگاه برش لیزری فلزات

دستگاه برش لیزری فلزات

  • برش لیزری فیبر

    کیفیت دستگاه برش لیزری فلزات سرویس

    دستگاه برش لیزری فیبر فلزی دارای پرتو با کیفیت بالا، قابلیت اطمینان بالا، حالت نوری خوب، قدرت بالای بالا، برش صاف، عمود بر خوب است، این یک دستگاه برش ویژه است که برای فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، مس، آلومینیوم، مو به مناسب است. برش و پانچ، سرعت برش و برش هر دو سطح بالایی هستند، برنامه CYPCUT می تواند هر گرافیک و متن را پردازش کند، با ثبات اجرا شود، کیفیت پردازش خوب، راندمان بالا، دقت خوب، عملیات آسان، تعمیر و نگهداری راحت.

    نقل قول رایگان

مزایای

1. هوا خنک می تواند تا حد زیادیصرفه جویی در مصرف برقدر طول کار، صرفه جویی در هزینه های عملیاتی، و دستیابی به حداکثر بهره وری تولید.

2. لیزر فیبر طراحی مدولار و اضافی نیمه هادی را اتخاذ می کند.تعمیر و نگهداری رایگان، و پایداری بالا.هزینه لوازم جانبی و زمان نگهداری را کاهش می دهد.این با لیزرهای سنتی بی نظیر است.

3. کیفیت پرتو خروجی خوب است و چگالی توان بالا است که اینطور استبرای جذب مواد فلزی بسیار مفید است.

4. راندمان بالا برای تبدیل فوتوالکتریک: در مقایسه با دستگاه برش لیزر CO2، دستگاه برش لیزر فیبر دارای راندمان تبدیل فوتوالکتریک سه برابر است.

5. کم هزینه: صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست.

6. تعمیر و نگهداری کم: انتقال خط فیبر، بدون نیاز به انعکاس لنز، صرفه جویی در هزینه نگهداری.

7. عملیات آسان: انتقال خط فیبر، بدون تنظیم مسیر نوری.

8. جلوه های نوری فوق العاده انعطاف پذیر: طراحی فشرده، جمع و جور و آسان به انعطاف پذیر مورد نیاز ساخت.

برنامه های کاربردی
اینتخت برش لیزریدر پردازش ورق فلز، هوانوردی، هوا فضا، الکترونیک، لوازم الکتریکی، قطعات مترو، خودرو، ماشین آلات غلات، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات مهندسی، قطعات دقیق، کشتی ها، تجهیزات متالورژی، آسانسور، لوازم خانگی، هدایای صنایع دستی، پردازش ابزار، دکوراسیون استفاده می شود. ، تبلیغات ، فرآوری فلزات ، پردازش آشپزخانه و سایر صنایع تولیدی و فرآوری.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.