حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

دستگاه سیم کشی لیزری

دستگاه های لیزر سیم کشی با مدل های مختلف

قیمت دریافت کنید
کیفیت دستگاه سیم کشی لیزری سرویس
خانه - خدمات - دستگاه سیم کشی لیزری

دستگاه سیم کشی لیزری

  • دستگاه سیم کش

    کیفیت دستگاه سیم کشی لیزری سرویس

    در نتیجه، کنده شدن مکانیکی ممکن است باعث ایجاد نیروی اکستروژن و برش به هسته سیم به دلیل تماس با فک و چنین آسیبی به هسته سیم شود.اگر فک با سیم فلزی تماس نداشته باشد، لایه عایق را نمی توان تمیز برش داد. با توجه به چند لایه متشکل از سیم عایق چرم بافتنی ابریشم مصنوعی، جداسازی مکانیکی برای برآورده کردن الزامات دشوارتر است.با توجه به چند لایه متشکل از سیم عایق چرم بافتنی ابریشم مصنوعی، جداسازی مکانیکی برای برآورده کردن الزامات دشوارتر است.

    نقل قول رایگان

مزایای

1.دیود لیزری درجه یک آلمانی به عنوان منبع لیزر برای اطمینان از توان خروجی، انرژی و دقت مورد نیاز برای جداسازی سیم‌های کواکسیال میکرو (بدون نیاز به قلع)
2. سروو موتور وارداتی و توپ اسکرو با دقت بالا و دقت بارگذاری پذیرفته شده است.
acy به 0.01 میلی متر می رسد، می تواند موقعیت کنترلر PLC با عملکرد بالا چرخش و چین را با عملکرد کامل، عملکرد ساده و راحت به دقت تعیین کند.

3. این می تواند با چهار سر لیزری با دقت بالا و فن آوری پردازش مهار ویژه ما مونتاژ شود، روند خیس شدن سنتی و به طور مستقیم چین خوردگی مهار را از بین می برد و در زمان زیادی صرفه جویی می کند.
4. برای خط دقیق مناسب تر است.

5. دارای ساختار منطقی، طراحی انسانی، قدرت خروجی پایدار، سرعت بالا، دقت بالا، کیفیت خوب و طول عمر است.

 

برنامه های کاربردی

 

جدا شدن سیم های ریز، توانایی پردازش خطوط، خطوط خروجی، کابل ها به طور همزمان، تک سیم، جفت های پیچ خورده، خطوط چند لایه و غیره.

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.