حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

دستگاه برش لیزری

دستگاه برش لیزری

قیمت دریافت کنید
کیفیت دستگاه برش لیزری سرویس
خانه - خدمات - دستگاه برش لیزری

دستگاه برش لیزری

  • دستگاه برش لیزری

    کیفیت دستگاه برش لیزری سرویس

    دستگاه برش لیزری به طور ویژه برای صنعت مدار فیلم ضخیم و مدار فیلم نازک توسعه و تولید شده است. پیرایش منبع (تنظیم مقاومت) و پیرایش فعال (تنظیم عملکرد مدار) عمدتاً برای برش با دقت بالا لایه نازک، لایه ضخیم، مدارهای مجتمع هیبریدی و ماژول های مختلف الکترونیکی استفاده می شود.دستگاه برش لیزری تولید شده توسط شرکت ما به طور مستقل از سیستم کنترل اندازه گیری هسته، سیستم نرم افزاری و غیره توسعه یافته است و دارای کلیه حقوق مالکیت معنوی مستقل است که می تواند راه حل های کاربردی جامع برش مقاومت لیزری را به مشتریان ارائه دهد.

    نقل قول رایگان

مقدمه

دستگاه برش لیزری به طور ویژه برای صنعت مدار فیلم ضخیم و مدار فیلم نازک توسعه و تولید شده است.پیرایش منبع (تنظیم مقاومت) و پیرایش فعال (تنظیم عملکرد مدار) عمدتاً برای برش با دقت بالا لایه نازک، لایه ضخیم، مدارهای مجتمع هیبریدی و ماژول های مختلف الکترونیکی استفاده می شود.

 

دستگاه برش لیزری تولید شده توسط شرکت ما به طور مستقل از سیستم کنترل اندازه گیری هسته، سیستم نرم افزاری و غیره توسعه یافته است و دارای کلیه حقوق مالکیت معنوی مستقل است که می تواند راه حل های کاربردی جامع برش مقاومت لیزری را به مشتریان ارائه دهد.

محلول لیزر لیزر

 

هنگامی که از مقاومت فیلم ضخیم در ماژول الکترونیکی استفاده می شود، اصلاح عملکرد ماژول الکترونیکی را می توان با تنظیم تغییر مقاومت به طوری که سیگنال خروجی ماژول الکترونیکی نیز تغییر می کند، متوجه شد.

برش مقاومت لیزری سطح مقطع رسانا و طول رسانای بدنه مقاومت را تغییر می‌دهد و می‌تواند بدنه مقاومت را زیر مقدار مقاومت هدف تا محدوده دقت مورد نیاز برش دهد.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.