حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

دستگاه شستشو با لیزر

دستگاه لیزر پاک کننده با توان لیزری مختلف و میز کار

قیمت دریافت کنید
کیفیت دستگاه شستشو با لیزر سرویس
خانه - خدمات - دستگاه شستشو با لیزر

دستگاه شستشو با لیزر

  • لیزر تمیز 1000 وات

    کیفیت دستگاه شستشو با لیزر سرویس

    دستگاه لیزر تمیز 1000 وات از منبع لیزر 1000 وات CW استفاده می کند.تمیز کردن سریع است اما باید روی فلز ضخیم و موادی که به راحتی سوزانده نمی شوند مانند سنگ، آجر، شیشه و غیره کار کرد.در مقایسه با منبع لیزر فیبر پالس، لیزر CW قیمت بسیار ارزان‌تری دارد.بنابراین اگر کار لیزری خاص و منحصر به فردی دارید، ممکن است انتخاب خوبی باشدطول کاسه فیبر می تواند آن را تا 20 متر طولانی تر کند. دستگاه زنگ زدایی لیزری را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی کرد.ما روی نیمکت و انواع دستی را مهر و موم کرده ایم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.محدوده توان لیزر از 500 وات تا 2000 وات.

    نقل قول رایگان
  • پاک کننده لیزری چمدان

    کیفیت دستگاه شستشو با لیزر سرویس

    پاک کننده لیزری چمدان از منبع لیزر موپا از 50 وات تا 200 وات استفاده می کند.جابجایی و حمل آسان برای سفر در هواپیما.هوا خنک می شود، انرژی لیزر بسیار قوی تر از 100 وات است، برای حمل و نقل و جابجایی برای کارهای تمیز کردن فضای باز مناسب است.برای Agent، شما همچنین می توانید آن را برای سفر با هواپیما برای نمایش در مکان های دیگر ببرید.سر لیزر دارای دو موتور اسکنر است، بنابراین شکل پرتو لیزر خروجی انتخاب های متفاوتی دارد، مانند امواج، دایره، مربع و غیره.سیستم لیزر با بلوتوث تلفن یا کنترلر دستی متصل شد که برای تنظیمات پارامتر بسیار راحت بود.ما همچنین شمارنده زمان را در برنامه اضافه می کنیم، اگر برای اجاره، می توانید زمان کار لیزر را ببینید و ساعت ها شارژ کنید.دستگاه لیزر زدایی را می توان با توجه به خواسته های خاص مشتری سفارشی کرد.

    نقل قول رایگان

معرفی:

تجهیزات شستشوی لیزری نسل جدیدی از سیستم لیزر تمیز کننده سطوح صنعتی است.این منبع لیزری پیشرفته، اسکنرهای نوری لیزری و سیستم کنترل را برای برآورده کردن الزامات فرآیند تمیز کردن سطوح فلزی اتخاذ می کند.سیستم‌های تمیزکننده لیزری ما از ۲۰ تا ۱۰۰۰ وات لیزر بسیار دقیقی است که زنگ، گرد و غبار، اکسیدها، روغن و سایر آلودگی‌ها را از فلز، پلاستیک، سرامیک، شیشه، سنگ یا بتن بدون زحمت از بین می‌برد.و از آنجایی که این روش تمیز کردن سطح را دست نخورده باقی می گذارد و هیچ آسیبی نمی بیند.

مشخصه:

1. تمیز کردن لیزر بدون سنگ زنی، بدون تماس، بدون اثر حرارتی و مناسب برای مواد مختلف و غیره است.

2. تمیز کردن سریع، تمیز و دقیق، حذف پوشش های سطحی، پوشش ها، اکسید.

3. بدون آسیب به بستر.

4. دقت تمیز کردن بالا، توانایی کنترل قوی

5. می توان برای مدت طولانی استفاده کرد، هزینه های عملیاتی کم.

6. دستگاه می تواند عملیات خودکار و عملیات ساده را درک کند.

7. سازگار با محیط زیست، بدون مواد، بدون آلودگی

دامنه کاربرد:

فلز زدایی لیزری قطعه کار، چربی زدایی، حذف رنگ لیزری، حذف لیزر روی و فیلم، حذف پوشش لیزری، به طور گسترده در هوا فضا، قالب، میکروالکترونیک، ساخت و ساز، نیروگاه های هسته ای، خودروسازی، پزشکی، نظامی و غیره استفاده می شود.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.