حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

رفع زنگ زدگی با لیزر

دستگاه لیزر زدودن زنگ با قدرت لیزر و کابینت متفاوت

قیمت دریافت کنید
کیفیت رفع زنگ زدگی با لیزر سرویس
خانه - خدمات - رفع زنگ زدگی با لیزر

رفع زنگ زدگی با لیزر

 • رفع زنگ زدگی کوله پشتی با لیزر

  کیفیت رفع زنگ زدگی با لیزر سرویس

  دستگاه کوله پشتی لیزر rust rmeoval مجهز به منبع لیزر فیبر موپا.در خارج و در هوا، مانند روی پل، دیوارهای ساختمان، برج و غیره، آزاد است.حمل و کار آسان، رایگان برای جابجایی به هر جایی که دوست دارید.برای برخی از کارهای تمیز کردن بیرون، حمل یک ماشین بزرگ با اپراتور آسان نیست. بنابراین دستگاه لیزر پاک کننده کوله پشتی بهترین انتخاب است.

  نقل قول رایگان
 • ربات زدودن زنگ زدگی لیزری

  کیفیت رفع زنگ زدگی با لیزر سرویس

  دستگاه لیزر ربات از بین بردن زنگ زدگی جدیدترین طراحی ما برای کار تمیز کردن اتوماسیون، مانند خطوط تولید خودرو است.این یک سیستم تمیز کننده تمام اتوماسیون است که مجهز به ربات 6 محوره و منبع لیزر فیبر 1000 واتی است.تمیز کردن کارآمد است و نتیجه بهتری نسبت به تمیز کردن دستی دارد.طول کابل فیبر حداکثر 50 متر است.مجهز به سیستم خنک کننده آب، برای تمیز نگه داشتن اتاق کار یک اتصال دهنده گرد و غبار اضافه کنید. سر تمیز کننده لیزری را می توان به صورت دستی ثابت یا طراحی کرد.

  نقل قول رایگان

معرفی:

دستگاه لیزر زدودن زنگ نسل جدید سیستم لیزر تمیز کننده سطوح صنعتی می باشد.این منبع لیزری پیشرفته، اسکنرهای نوری لیزری و سیستم کنترل را برای برآورده کردن الزامات فرآیند تمیز کردن سطوح فلزی اتخاذ می کند.سیستم‌های تمیزکننده لیزری ما از ۲۰ تا ۱۰۰۰ وات لیزر بسیار دقیقی است که زنگ، گرد و غبار، اکسیدها، روغن و سایر آلودگی‌ها را از فلز، پلاستیک، سرامیک، شیشه، سنگ یا بتن بدون زحمت از بین می‌برد.و از آنجایی که این روش تمیز کردن سطح را دست نخورده باقی می گذارد و هیچ آسیبی نمی بیند.

مشخصه:

1.عملکرد برنامه تلفن با بلوتوث یا کنترلر دستی

2. مناسب برای حذف مواد مختلف.

3. آزاد برای کار کردن در بیرون

4. بدون آلودگی.

5. توسعه پذیری;

6. بدون آسیب به مواد پایه؛.

7. کارکرد آسان،
8. زمان شمار در رابط برنامه

دامنه کاربرد:

فلز زدایی لیزری قطعه کار، چربی زدایی، حذف رنگ لیزری، حذف لیزر روی و فیلم، حذف پوشش لیزری، به طور گسترده در هوا فضا، قالب، میکروالکترونیک، ساخت و ساز، نیروگاه های هسته ای، خودروسازی، پزشکی، نظامی و غیره استفاده می شود.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.